autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl autrimpus.szczytno.pl
 
 
 
 
      Jesteś w: Strona główna » Aktualności » Projekt „Pies”...


   1  2  3  4  5  ...     

Projekt „Pies” w Przedszkolu Fantazja w Szczytnie

30 LIS -0001
Trzylatki z grupy „Misie” z Przedszkola „Fantazja” w Szczytnie miały okazję przez tydzień uczestniczyć w Projekcie Badawczym „Pies”. W czasie specjalnych zajęć nie zabrakło zabaw ruchowych, pogadanek na temat zachowania wobec nich, opieki nad nimi, a także spotkań z osobami, która na co dzień obcują z czworonogami. Ciekawym wydarzeniem bez wątpienia był wizyta w przedszkolu „Fantazja” lekarza weterynarii Joanny Rozbickiej z Przychodni „Ryś” w Szczytnie. Pani doktor opowiedziała dzieciom n.in. o przygodach psów, które trafiły do lecznicy. Jednak największą radość sprawiła dzieciom wizyta psa „Rudego” mieszańca, który zanim znalazł dom mieszkał w szczycieńskim schronisku. O tym jak oddany jest to pies opowiedziała jego właścicielka Agnieszka Cieśla, sekretarz Fundacji Autrimpus Szczytno. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, że czworonogi to nie zabawki, ale oddani przyjaciele. Szczególną radość przedszkolaków wywołała pokaz tresury podstawowych sztuczek, jakie pies „Rudy” wykonywał na komendy. Nie zabrakło także praktycznego pokazu dotyczącego pielęgnacji czworonoga.- To było naprawdę bardzo miłe spotkanie – mówi Agnieszka Cieśla z Fundacji Autrimpus Szczytno. – Realizacja projektu badawczego w ten sposób to bardzo dobra metoda na przekazywanie dzieciom potrzebnej wiedzy. Dzieci na pewno wiele się nauczyły.

Realizacja projektu zakończyła się podsumowaniem wiedzy. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję stworzyć pracę plastyczną portretu wymarzonego psa.
galeria Zobacz zdjęcia w galerii
Dodano: 30 LIS -0001
Przez: Grzegorz Siemieniuk
Poleć artykuł znajomemu.  Wersja do wydruku.          
 


 
 

Wygenerowano w czasie: 0.9115 sekundy.
Copyright© 2012 Fundacja Autrimpus® by zoltek design